Robbie Coltrane

Anthony Robert McMillan

8,4
24 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robbie Coltrane

Za jakie role ten koleś ma tak wysoką ocenę ? zapewne 90% osób które go oceniły i dały mu 9,10 nie widziały go w żadnym filmie poza Harrym Cwelem . Moim zdaniem ten aktor jest przeciętny i nie wybił się z tłumu podobnych do niego

Janko_Muzykant

Po pierwsze... pokazałeś swój niski poziom tą wypowiedzią, niektórzy może lubią Harrego POTTERA i o gustach się nie dyskutuje. Ja np. lubię, a filmów z tym aktorem obejrzałam 15 i oceniam go na bardzo wysokie 8. :/

Janko_Muzykant

Za rolę w filmie Nuns on the run! Mądralo jeden.

Janko_Muzykant

Swego czasu w tv był emitowany bardzo dobry serial "Dr. Fitz". Ten serial był wtedy dość popularny i bardzo lubiany, a ten aktor grał w nim główną rolę i myślę, że dla bardzo wielu osób zawsze będzie kojarzyć się właśnie z tą kreacją, w której był znakomity. A taki serial - poważny i o skomplikowanej fabule - daje jednak dość duże podstawy do wystawienia opinii na temat jego zdolności aktorskich.

Janko_Muzykant

U mnie wystarczyłaby jedna rola, rola Falstaffa w Henryku V. Niezapomniana.

Janko_Muzykant

Po pierwsze Harry nie był cwelem, sprawdź se co to znaczy, moim zdaniem był napuszony i wredny. Po drugie Robbie Coltrane to świetny aktor, widziałem z nim 13 filmów, z czego 8 to HP. U mnie ma 8 i serduszko.

Janko_Muzykant

a za role w Uciekających Pingwinach powinien dostać Oskara

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

Bardzo wysoka inteligencja piszącego post. gratuluje ! ;)

Gratulacje. Odpowiedziałaś na prowokacje sprzed ponad 3 lat.

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

dziękuję. co w związku z tym ?,

Nic. Ty wskazałaś na moją wysoką inteligencje , to ja w podzięce pogratulowałem tobie napisania postu , bo inteligencji niestety nie mogłem.

Janko_Muzykant

Janko jest po prostu pseudo sprytnym mieszkańcem naszej planety :)

Janko_Muzykant

wybił się chociażby w Doktor Fitz, chyba nie widziałeś zbyt wielu jego ról

użytkownik usunięty
Janko_Muzykant

Miałeś chyba na myśli "Harry'ego Pottera".

Janko_Muzykant

Uciekające Zakonnice...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones