Matthew LewisIII

Matthew David Lewis

7,9
11 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Lewis
Jake_Boe

haha, czemu nie? ;) Osobiście bardzo liczę, że z tego aktora coś jeszcze będzie, że nie skończy się serii o Harrym Potterze. Szkoda by było zmarnować taki potencjał :)

Jake_Boe

O! Poproszę! :D

A tak żeby było dłużej, to też mam nadzieję, że pokaże w życiu coś więcej niż postać Neville'a, bo miło i chętnie się na niego patrzy. :)

Jake_Boe

Chciałabym, ale podobno Pattinson się szykuje na tą rolę.

SkeletonMonster

weź nie strasz...

diana6echo

No Patajson gdzieś w wywiadzie mówił, że chciałby zagrać Bonda jak bedzie starszy. Oby go wyśmiali jak przyjdzie na casting.

lukasz92

ja mu nie wierzę gdy gra
mam tak z każdym ulubieńcem 12letnich siks: Johnny Depp czy Leo DiCaprio, z czego ten ostatni się wyrobił ostatnimi rolami, a Deppa lubię tylko i wyłącznie w filmie Blow

diana6echo

Pattinson nie gra źle, ale wszyscy po nim jadą za "Zmierzch", gdzie wygląda jakby ktoś mu wsadził kij w tyłek. W "Popiołkach" go lubię. Co do Deppa... ugh, nie wiem czym się kierujesz dając mu taką, a nie inną, ocenę. Chodzi mi o to, że on wybiera specyficzne role, do których nie można podchodzić, tak do końca, poważnie. No, ale, że nie jest to temat o nich, tylko o Matthew to - mógłby być Bondem, chociaż nie wiem jakby to wyszło. W roli Nevilla był bezbłędny, ale od dziecka się w to wczuwał, a tu... cóż, czekam na kolejne filmy z jego udziałem. Jestem ciekawa jego przyszłych wyborów :)

diana6echo

A co oglądalś z Deppem, że tylko z "Blow"? Widziałas "Jeźdźca bez głowy", "Donnie Brasco", "Las Vegas...", "Zanim zapadnie noc" albo "Sekretne okno"?

Redrum

dude, widziałam, i ? i nic, nadal widzę dżonego a nie postacie. niech się oderwie od Burtona albo Burton od niego i zacznie grać coś bardziej poważnego.

diana6echo

Ale co niepoważnego jest w postaci z Donnie Brasco czy w Sekretnym oknie albo np. z Dziewiątych wrót?

diana6echo

Haha :)

SkeletonMonster

Jak dla mnie to Pattinson w ogóle nie pasuje do roli Bonda;

Kisielek2601

Pattinson jest jednym z najsłabszych aktorów jakich znam, mimo że uwielbiam HP, to nawet za jego rolę Cedrica nie mogę o nic dobrego o jego aktorstwie powiedzieć, denerwuje mnie jak Bonnie Wright i Daniel od Więźnia Azkabanu, bo niestety on też nie jest dla mnie niestety zbyt przekonującym aktorem

Jake_Boe

O tak! Z roku na rok coraz przystojniejszy :)
Chciałabym żeby rozwijał karierę...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones