Matthew LewisIII

Matthew David Lewis

7,9
11 632 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Matthew Lewis

Trzeba przyznać, że się zmienił, ale ja czekałem cały czas na scenę końcową z Luną i z nim, a nie jakiś Potterów i Weasleów po 50!!! On, jak i Evanna Lynch byli moimi ulubieńcami w tej serii. Szkoda, że tak mało ich pokazywali. Czuję się w całości zawiedziony ich niedocenieniem :D :D :D, a tak poważnie, bardzo fajny klimat wprowadzali w sceny, w których występowali.

pumba_14

ja też właśnie czekałam na końcową scenę z nimi a tu lipa ;P ale naprawdę fajnie grali ;D

pumba_14

Jeżeli chodzi ci o epilog, to dlatego, że w książce się tam nie pojawił. Według Rowling Neville ożenił się z Hanną Abbot i pracował w Hogwarcie jako nauczyciel zielarstwa, Luna natomiast wyszła za wnuka autora "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Według książki nic poza przyjaźnią ich nigdy nie łączyło.

Lucid_D

Ahahahaha... wiedziałem, że już z pamięcią co do książki, to u mnie nie najlepiej, ale że aż tak... :D No dobra, ale jak już zrobili, że padł tekst "szaleje za nią" czy coś takiego, no to mogli już ich dać na koniec.

użytkownik usunięty
pumba_14

Jeszcze czego. Na siłę wcisnęli tę jego miłość do niej, zresztą w najmniej odpowiednim momencie. Neville wesoło oznajmia, że szaleje za Luną, a dookoła śmierć zbiera wśród ich przyjaciół swoje żniwo. Ale co tam, przecież Longbottom mógłby nawet pluć ogniem!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones