J.K. Rowling

Joanne Rowling

8,9
2 984 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby J.K. Rowling

"Trafny wybór"

użytkownik usunięty

Czytał ktoś już tę powieść? Jak wam się podobała? Jestem bardzo pozytywnie nią zaskoczona, mimo, że byłam w lekkim szoku, gdy ją czytałam. Książka mnie bardzo wciągnęła. Polecam każdemu:)

użytkownik usunięty

Jestem dopiero w połowie i choć tłumacz inny to od razu widać, że to książka Rowling - tak charakterystycznych bohaterów nie sposób zapomnieć i nie można przejść obok nich obojętnie.

użytkownik usunięty

Dokładnie:) te jej opisy postaci są niesamowite:) u mnie od razy wywołują uśmiech

użytkownik usunięty

Nie miałam zamiaru czytać tej książki, ale czytając Wasze komentarze zaczynam czuć coś pośredniego między głębokim zainteresowaniem a lekkim podnieceniem. Chyba się skuszę.

użytkownik usunięty

Polecam gorąco, bo na prawdę warto. Nie rozczarujesz się. Świetna książka,

Czytałam i miałam podobne odczucia, podobał mi się styl, Rowling to świetna obserwatorka. Dobra wiadomośc jest taka, że BBC zrobi serial na podstawie książki, teraz można drżeć o "trafny wybór" obsady :P

użytkownik usunięty
msgamgee

Świetna wiadomość!:) już nie mogę się doczekać:) czytając książkę, myslałam tylko o tym, że świetny byłby z tego film i bardzo bym chciała zobaczyc to na ekranie. Ciekawa jestem kto zagra Andrew.

użytkownik usunięty

Obawiam się, że nie znajdą odpowiedniej Sukhvinder (bo nie sądzę, żeby faktycznie wybrali brzydką grubaskę z wąsem). Raczej ją trochę "upiększą" na potrzeby serialu:/

użytkownik usunięty

Pewnie tak będzie. Najbardziej mnie interesują postacie Krystal, Andrew i Fatsa.

O tak! Z Krystal będzie ciężko.

użytkownik usunięty
mf_loves

Mam jednak cichą nadzieję, że twórcy nas nie zawiodą i znajdą odpowiednią dziewczynę do tej roli.

Kogo typujesz? Ja myślałam o Scarlett Johansson myślę, że by się nadawała.

użytkownik usunięty
mf_loves

Nie no co Ty. Za stara. Nie znam za bardzo młodych aktorów, więc nie wiem. Może to będą jacyś debiutanci. W sumie Karen Gillan pasowałaby na Gaię, ale też ma za dużo lat.

Stara nie stara, oni czynią cuda akurat z urodą aktorów ; D

użytkownik usunięty
mf_loves

Być może. Jednak uważam, że powinni zleźć aktorów w podobnym wieku do bohaterów powieści.

Krystal, od pierwszej wzmianki na temat tej dziewczyny w książce widze w tej roli Juno Temple. :) Nie wyobrażam sobie innej aktorki na jej miejsce.

użytkownik usunięty
Haszysza

No ta nawet by psowała

msgamgee

W ekranizacjach "Pottera" aktorzy byli w większości trafnie dobrani, miejmy nadzieję, że i w tym przypadku ekipa od castingu się spisze ;)
Nie mogę się już doczekać serialu, bo sama książka daje naprawdę duże pole do popisu dla twórców ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones