PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31912}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,4 887
ocen
7,4 10 1 887
7,8 6
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

wizualnie film jest rewelacyjny - pieknie sfotografowany, obraz oddaje calkiem niezle atmosfere miejsc - wrzosowiska, stary dom panny hevisham. nie liczac absurdalnego, nieprawdziwego i kompletnie niezgodnego z powiescia zakonczenia w stylu "na pewno nam sie uda" i "zyli dlugo i szczesliwe" oraz cztredziestolatkow w rolach dwusziestolatkow (czasem ciezko to zaaakceptowac, mimo ze john mills byl wybitnym aktorem - w corce ryana jego rola powala na kolana: no i ciezko tez zaakceptowac starsza estelle jako wielka peiknosc) - to jednak warto ten film zobaczyc!

Qmid

hwj, poszukuje tego filmu jest mi naprawde potrzebny!! bede wdzieczna za inf skad moge go zdobyc..skad ty miales ten film????? PROSZE o odpowiedz:)

magdatyburcy

Mam go na dvd. Jesli jest ci bardzo potrzebny moge go potraktowac dvd decrypterem i potem przeslac.
jakby co to zostaw wiadomosc mailem lub na moim FW-owym blogu.

ocenił(a) film na 9
Qmid

Na Boga!!! Potrzebuję albo polskich napisów do tego filmu (których w żaden sposób nie da się znaleźć!), albo nagrania z lektorem czy czegoś w tym stylu byle bym mogła obejrzeć ten film bez słownika w rękach!!! Czy mogę prosić o pomoc, info albo jakąś wiadomość?!?!?! BŁAGAM!!! moje gg: 10941259

ocenił(a) film na 8
Qmid

Przyznaję, najlepsza adaptacja powieści Dickensa, bo najwierniejsza.Wspaniała Martita Hunt! W żaden sposób remake z Gwyneth Paltrow i Ethanem Hawke nie może się z tym równać - po prostu nie ma tej magii.

ocenił(a) film na 9
lukmol

Mój dramatyczny apel o napisy jest już co prawda nieaktualny, ale chcę nawiązać do ostatniej wypowiedzi. Dla mnie właśnie ta 'zielona' wersja "Wielkich Nadziei" z G.Paltrow, E.Hawkiem, R.de Niro i A.Bancroft to esencja atmosfery i niepowtarzalna, na swój sposób unikatowa wersja tej powieści. To, że jest inna od tej ekranizacji z 1946 roku, nie oznacza, że jest gorsza. Może w swej inności też kryje zalety? Dla mnie jest ich co najmniej miliard!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones