PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=487891}

Dr Jekyll i pan Hyde

Dr. Jekyll and Mr. Hyde
5,1 1 519
ocen
5,1 10 1 1519
Dr Jekyll i pan Hyde
powrót do forum filmu Dr Jekyll i pan Hyde

Mam pytanie, czy to możliwe, że osoba mająca dwie osobowości, miała różne DNA w zaleznosci od osoby, ktora przejmuje kontrole w danej chwili? Bo wydawalo mi sie to jakies naciągane. Hyde żyl przeciez w ciele Jekylla, jak Jekyll zmienial sie w Hyde'a to mu sie DNA zmienialo automatycznie? to przeciez bez sensu. Poza tym koncowka filmu, od tej ostatniej rozprawy sądowej i dalej, bardzo przypominała "lęk pierwotny", tylko oczywiscie w gorszym wydaniu.

ocenił(a) film na 1
ziesel

No właśnie dlatego ten film to szajs. Próbowali nadać troche inteligentnego aspektu a to nie pomogło, wrecz jeszcze bardziej zrypali... kompletne badziewie bez akcji.

ziesel

Trochę się rozczarowałem, bo myślałem, ze jego transformacja w Hyde'a będzie bardziej efektowna, a tak to nic, 5/10. A pro po końcówki to przypomina z filmu "Bez przedawnienia".

ocenił(a) film na 3
ziesel

Hmmm zmiana DNA myślę że była spowodowana wstrzykiwaniem sobie tej substancji. Oczywiście również naciągana sprawa, ale myślę że w ten sposób miało to działać.

ziesel

z tego co słyszałem - to rzeczywiście możliwe ;)
a nawet jeżeli nie - owa powieść zawiera aspekty fantastyczne; ten również można uznać za taki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones