PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7072}

Śmierć na żywo

La mort en direct
6,8 584
oceny
6,8 10 1 584
6,2 4
oceny krytyków
Śmierć na żywo
powrót do forum filmu Śmierć na żywo

Czy ktoś dysponuje napisami do tego filmu? Przekopałem internety w poszukiwaniu polskich i angielskich i nic konkretnego nie znalazłem. Albo jestem ślepy i nie umiem szukać odpowiednio albo rzeczywiście ciężko jest znaleźć napisy do tego filmu. Każda pomoc/wskazówka mile widziana! :)

qba22288

Podbijam.

mazol83

To nie wiem,jak kopaliście,bo jest z lektorem na C H O M I K U J,a ja z aresa go ściągnąłem....

pawelk1504

Kłania się umiejętność czytania ze zrozumieniem. Oni pytali o NAPISY.
Lata mijają a napisów nadal nie ma. Zamiast tego jest wersja z lektorem na cda.

_Bunuel_

A MOŻE SPRAWDŹ - KIEDY WERSJA Z LEKTOREM BYŁA DOSTĘPNA na tym cda, a później swoimi mądrościami rzucaj. Kiedy dodawałem ten post, to było niecałe 50 osób oceniających tą produkcję. Dziś jest prawie 400, więc POMYŚL(hahaha) i wyciągnij wnioski na przyszłość, bo widać, że nie skumałeś na czym mój wpis polegał...litości...

pawelk1504

popełnia gafy i jeszcze się rzuca: pokory trochę. żeby pobrać z chomika trzeba mieć konto i transfer a więc trzeba zapłacić. na cda ogląda się za darmo.

_Bunuel_

"żeby pobrać z chomika trzeba mieć konto i transfer a więc trzeba zapłacić. na cda ogląda się za darmo"
A czy ja kogoś namawiałem do PŁACENIA na c h o m i k u j ??? - wyraźnie napisałem skąd film pobrałem - "ja z aresa go ściągnąłem"
Chyba, że nie masz pojęcia o takim DARMOWYM programie, jak Ares...
PS. pokory to ucz kolegów i znajomych, bo na tyczki dzieciaku nie chodziliśmy. BEZ ODBIORU.

pawelk1504

człowieku nieźle jesteś sfrustowany. spokojniej. nie znasz mnie a nazywasz dzieciakiem. jakie to dojrzałe i popularne na tym portalu. z kimś takim od razu odechciewa się czegokolwiek.
wiele osób odechciewa pobieranie. piszesz publicznie o łamaniu prawa. lepiej to usuń zanim policja to przeczyta.
zanalizuj to sensownie: lepiej jest zobaczyć film online na stronie z szybkim wczytywaniem czy ściągnąć z internetu? odpowiedź jest oczywista.

_Bunuel_

I jeszcze jedno, a o czym pisałem - mój post jest z maja 2015, a ty mądrzysz się z cda, a tymczasem tam ten film dodany został w... lutym 2017, więc następnym razem najpierw pomyśl.

pawelk1504

jakbyś nie zauważył mnie tu w maju 2015 roku nie było. napisałem, że film jest na cda bo to najbardziej popularny serwis z filmami, a film jest dostępny za darmo. może znajdziesz go gdzieś indziej, ale zdecydowanie więcej osób woli film zobaczyć online niż pobrać.

_Bunuel_

Człowieku ty myślisz!!! - po co w kwietniu 2017 odpowiadałeś na mój post zamieszczony w MAJU 2015 ???
Czy film był wtedy dostępny na cda ? - NIE!!!
Wtedy jedynym źródłem, gdzie produkcja była dostępna były chomik i ares - czy to tak jest ciężkie do zatrybienia?
Co za ludzie!!! - nie dość, że nie mają racji, to próbują jeszcze innych zniżyć do swojego toku rozumowania, czyli bezmyślności.

pawelk1504

frustracja się wylewa litrami.
informację umieściłem dla każdego kto tu wejdzie i będzie szukał tego filmu.
ale twój ograniczony móżdżek nie jest w stanie patrzeć szerzej. frustruj się dalej człowieczku

_Bunuel_

Dobrze wyłapałem, że do normalności, to ci sporo brakuje. Nie dość, że Bozia rozumku nie dała, to jeszcze bezczelnie zakłamujesz rzeczywistość pisząc teraz o zamieszczeniu tylko info "dla każdego kto tu wejdzie", a wystarczy spojrzeć wyżej na twój pierwszy komentarz, gdzie jako PIERWSZY napisałeś do mnie(po prawie 2!!! latach od zamieszczenia przeze mnie postu) z dziwacznym zarzutem, a później brnąłeś dalej w głupotę zresztą punktowaną przeze mnie.
Ale nie przejmuj się i sil się dalej na pisanie komentarzy tylko z tym, że piszesz już tylko do ściany, bo ja skończyłem tą bezsensowną polemikę. Szkoda mi czasu na takich typków i należy tylko współczuć twojemu otoczeniu, że muszą się na co dzień użerać się z takim bezmyślnym indywiduum. Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones